تبلیغات
ahmadrezarv - مطالب اردیبهشت 1395
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

نقد و بررسی فیلم Money Monster
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 ساعت 10:13 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
کارگردان : Jodie Foster

نویسندگان : Jamie Linden

بازیگـران : George Clooney, Julia Roberts, Jack O'Connell

دانلود سریال خارجی

دانلود سریال خارجی,دانلود سریال خارجی,دانلود سریال خارجی

خلاصه جریان : مجری و تهیه و تولید کننده پروگرام تلویزیونی اقتصادی ی با حمله مسلحانه شخصی که به دلیل توصیه های اقتصادی آنان به خاک سیاه نشته مواجه می شوند در شرایط سختی قرار می گیرند

«هیولای پول» سعی دارد تا چیزی فرای یک تریلر بی فکر و بی ملاحظه باشد. با پی ریزی بنیانش بر پیامی درمورد ی خطرات بازی بورس ، فیلـم به دنبال تزریق جوهره اش به داخـل ژانر ی است که با فیلـم های پاپ کرنی و اکشن اشباع شده است. متاسفانه بر خلاف استعدادهای خیلی ی که در جلو و پشت دوربین قرار دارند ، فیلم دیدنی در غلبه کردن بر روایت متزلزلی که خزعبلات بی پایانش مانع جدی گرفتن آن می شود ، ناتوان است.اصطلاح ( تعلیق ناباوری ): در فیلم زیبا ی معنا پیدا می نماید که از تماشاگرانش می خواهد تا از پیش قبول کنند که اتفاقات فیلم دیدنی در (جهان ی واقعی) و نه در جهان ی موازی که قوانین عقلی ( و گاها قوانین فیزیک ) به تعلیق در آمده روی می دهد. در فیلم جالب ی مثل «جان سخت» کسی نگـران (تعلیق ناباوری ) نیست جهت چه که ما می دانیم که این فیلم جالب تماما فانتزی است و به ویژه جهت ایجاد هیجان آدرنالینی ساخـته شده است.

از طرف دیگر «هیولای پول» حاوی پیامی است و بدای این که تماشاگر پیام فیلم زیبا را بپذیرد. جهان یی که فیلم جذاب در آن روی می دهد می بایست حس باورپذیری حوادث را ایجاد نماید و این همان چیزی است که فیلم زیبا در آن شکست می خورد.

به نسبتی که تمهیدات فیلم جالب همچون خانه ی پوشالی متزلزلی روی قرار داده می شوند، دنبال کردن فیلم جالب سخت تر می شود.فیلم جذاب گیرایی زیاد خوب ی دارد: تصور بکنید چه می شد چنانچه مرد مستأصلی که تمام ی ی اش را در نتیجه ی پیروی از پیشنهاد ات مشاور اقتصادی از دست داده مجری همان برنامـه ی اقتصادی را در برنامـه تلویزیونی زنده به گروگان بگیرد. «جورج کلونی» نقش «لی گیتس» ،شومن پروگرام ی «هیولای پول»، را برعهده دارد. سخنرانی های گیتس که با ولوم بلند ادای سریع کلمات انجام می شود به او بیشتر شخصیت یک جارچی کارناوالی را می دهد تا یک مشاور اقتصادی.

تهیه و تولید کننده ی پروگرام ، «پتی فن» ( جولیا رابرتز ) آن قدر از کار روزانه اش از گیتس خسته است که زمان ی مرد مرموز نامـه رسان با چند بسته وارد استودیو شد از قبل پایش را بیرون از در گذاشته بود.

با چرخش دوربین «کایول بودول» ( جک اوکانل ) بر روی گیتس تفنگ می کشد و مجبورش می نماید تا جلیقه ی انفجاری را بر تن نماید . بعد از توضیح دادن این که چگونه تمام ی اش را به خاطر مشاوره های غلط او از دست داده ، از گیتس درمورد ی آن مشاوره ها شرح می خواهد. گیتس ناتوان در بیان این شرح با رئیس بخش روابط عمومی شرکت «کاتریونا بالف » ارتباط برقرار می نماید اما او پیشنهاد ی جز ( حرف زدن با مجرم ) ندارد. تلاش های کاتریونا بالف برای رابطه با CEO «دومنیک وست» بی ثمر است و گیتس را به این فکر می اندازد که سقوط سهام نتیجه بزهکاری اداری است تا فساد احتمـا لی در وال استریت.با تمام ی حرف هایی که در مورد ی «الگوریتم» «خرابی» زده می شود، فیلم جذاب در هایی تماشاگر را در ورطه ی دو پهلویی گرفتار می نماید .

با این که فیلم جالب در تلاش است که بنا فرهنگ وال استریت را متهم نماید اما در این کار هم شکست می خورد. در واقع نهایتا این فیلم جالب درباره ی حرص طمع فرد است تا ضعف یک سیستم ( با این حال فیلم دیدنی نامـه این فکر را در ذهن تماشاگر می اندازد که سیـستم سبب فساد است ).

در فیلم جذاب ، وجهه ی پلیس نیویورک زیر پرسش می رود : مأمورین پلیس، هم چون یک گروه آماتور وارد عمل می شوند در مدیریت بحران ناتوان اند. کارگردان فیلـم «جودی فاستر» با ایجاد تعلیق در زمانی که حوادث دست به دست نیز می دهند تا کایول به لبه نزدیکتر شود ، تنش را از موقعیت می چلاند.

فاستر از محیط بسته ی تلویزیونی، سکانسی پر تنش می سازد که در آن بازیپرهزینه مهم - گیتس ، پتی ( که فقط صدایش شنیده می شود ) و یک فیلم زیبا بردار - در تلاش ند تا کایول را از منفجر کردن بمب منع کنند و زمانی که گیتس به مقصر بودنش در آن چه بر کایول اتفاق افتاده پی می برد، دچار عذاب وجدان می شود.

فاستر ابه احتمال زیاد لا در این تاثیر از «سیدنی لومتر» تأثیر پذیرفته - نشانه هایی از فیلم جالب «بعد از ظهر سگی» در این فیلم جذاب مشهود است .

گیتس، فروشنده ای لهستانی است که حرکات او جلوی دوربین انعکاسی از فرد جذاب اما نامطبوع او پشت دوربین است.کلونی رفیق داشتنی بودنش را با به داخـل نقش می آورد. بازی او دقیق قابل توجه است. «جولبا رابرتز» وظیفه ی نشستن در اتاق مجزا و تماشای کلونی در مانیتور زمزمه کردن دستورالعمل ها در گوش او را دارد.

«جک اوکانل»، نقش کایول، چون مرد بی سواد غیر قابل کنترل ایفا می نماید که ( همان گونه که در سکانس وحشیانه ای که رفیق دخمل ش سر او فریاد کشید، دیده می شود ) موارد ی فراتر از باختن 60 هزار دلار در معلت ه ی بد دارد. همان گونه که فیلم زیبا آشکار می نماید ما ( به مانند گیتس ) می خواهیم که بیشتر با کایول احساس همدردی و همزاد پنداری کنیم اما او معمولا مثل یک وحشی عمل می نماید مانع می شود.

تا زمانی که درام در تلویزیون اتفاق می افتد تمام ی جهان در حال تماشای آن هستند ، فیلم زیبا مردم را متقاعد به تماشا کردن می نماید اما زمانی که مأموران پلیس نقشه ی نجات آسان لوحانه ی شان را اجرا می کنند گیتس، بررسی ها زیاد در مورد ی سقوط سهام را شروع می نماید ، فیلم جذاب جذابیت خود را از دست می دهد.

واقع نمایی با پوچی چرندی مضمکان شده است.

«هیولای پول» سعی دارد تا تریلری هوشمندانه باشد ولی به خاطر فیلم جذاب نامـه اش در رسیدن به این هدف شکست می خورد. فیلم جذاب نامـه ای که در حین داشتن اعتراضی مشروع در میزان تمهیدات غیر منطقی و شخصیت های گنگی که تمام چیز را به سمت یک نتیجه می برد باقی می ماند.رم افزار Studio One تولید شرکت PreSonus Software
چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395 ساعت 10:21 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
رم افزار Studio One تولید شرکت PreSonus Software

فروش vst

دانلود وی اس تی,وی اس تی,دانلود vst,فروش vst,خرید vst,خرید وی اس تی

یکی از پروگرام های مرجع قدرتمند برای تنظیم موزیک سازی ، ضبط میکس و مسترینگ در همه سبک های موسیقی است که شاید کمتر شناخته شده باشد .

در این مقاله قصد نقد کلی این برنامـه را داریم .

تاریخچه

در سال 2006 ، شخصی به نام ولفگانگ کاندروس با همکاری و سرمایه گزاری شرکت Presonus، شروع به تهیه و تولید تست ی این پروگرام کرد . کاندروس از همکاران پروژه تولید نرم افزار های محبوب کیوبیس نوئندو در شرکت اشتنبرگ هم بوده است و به همین دلیل تیم تولید کننده پروگرام استودیو وان اکثرا از کارکنان شرکت اشتنبرگ تشکیل شده بود .

نرم افزار استودیو وان Studio one

این نرم افزار تحت سیـستم علت های ویندوز و مکینتاش تولید شده دارای چهار نسخه مفرق است : Free , Artist , Producer , Professional

Studio one Free

این ورژن برای کاربر ان مبتدی و تازه کار طراحی شده محیط کاربر ی بسیار زیاد آسان ولی فرد دی است . تعداد بی نهایت لاین برای ضبط موزیک سازی پلاگین های مختلف جهت ویرایش فایل صوتی از امکانات این ورژن است . این نسخه بصورت رایگان قابل دانلود از طریق اینترنت است .

Studio one Artist

این نسخه از برنامـه دارای امکانات ورژن قبلی است با این فرق که بانک صدا پلاگین های بیشتر ولی بصورت محدود ، دارد .Studio one Producer

این نسخه برای فرد انی طراحی شده که به امکانات پایه جهت آهنگ سازی میکس پیشرفته نیازمند هستند . امکاناتی شبیه : پشتیبانی از AU/VST ، پشتیبانی از تکنولوژی ReWire ، پشتیبانی از ورودی و خروجی Mp3 و بانک صوت مختصر فرد دی جهت موسیقی سازی .

Studio one Professional

کاملترین نسخه این نرم افزار که حاوی همه امکانات مورد نیاز برای آهنگ سازی میکس مسترینگ پیشرفته است .

امکاناتی نظیر : ضبط پشتیبانی از ورودی خروجی MIDI ، پشتیبانی از ضبط Multitrack کوانتایز Video Playback پلاگین لایسنس شده ی Melodyne برای تیونینگ صدا پشتیبانی از تکنیک Automation و همه امکانات مورد نیاز .

دارای 26 افکت مختلف پردازش 32 و 64 بیت پشتیبانی از Time stretching برای بیشتر شدن و كم شدن سرعت فایل صوتی

و پشتیبانی از AU ( Audio Unit ) / VST / VST3 پشتیبانی از تکنولوژی Control Link System ( جهت کنترل کردن Knob ، Fader ها از طریق سخت افزار یا میدی کنترلر ) قابلیت Drag and Drop برای سرعت بخشیدن به فرایند آهنگ سازی و ویرایش فایـل های صوتی ، پشتیبانی از تکنولوژی ASIO ، Windows Audio یا Core Audio .

تحلیل کلی افکت ها پلاگین ها

کمپرسور ها ، Delay ، ریورب ، امپلی فایر شبیه سازی شده جهت گیتار پلاگین هایی برای بالا بردن Loudness و مسترینگ فاینالایز کردن فایـل صوتی اکولایزر ، Metering و آنالیز کردن فرکانس های مختلف .

ارزیابی کلی VST ها

این پروگرام دارای چهار نوع ساز مجازی یا VSTi است .

Impact : برای شبیه سازی سمپلینگ انواع درامز

Mojito : بیس سینت مونوفونیک

Presence : رابط ارتباطی بین صوت ضبط شده سینتیسایز شده ( پشتیبانی از Soundfont )

Sample one : سمپلر قدرتمند فرد دی برای سمپل کردن انواع فایل های صوتی

با مصرف از وی اس تی ها می توانید هزاران ولوم مختلف انواع سینت سایزر های مختلف را به نرم افزار اضافه کرده از آنها استفاده بکنید .