تبلیغات
ahmadrezarv - مطالب خرداد 1395
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

معیار های انتخاب موضوع
یکشنبه 16 خرداد 1395 ساعت 12:12 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )


انجام پایان نامه ارشد مدیریت

اولین قدم جهت نوشتن پروپوزال گزینش موضوع است مورد بایستی دارای معیارهایی باشد که خلاصه آن ها به شرح زیر است.
معیارهای گزینش یک موضوع تحقیقاتی چیست؟
بعد از تحلیل دقیق متون مربوط می توانید با تذکر به معیارهای زیر مورد پژوهش را تدوین نمایید :


-1 موضوع می بایست مناسبت داشته باشد: به مفهوم مورد جزء موارد اولویت دار باشد.

-2اجتناب از دوباره‌کاری در موضوع طرح: برای اینکه بدانیم مساله مورد تحقیق ما تکرار ی است یا نه و آیا اهمیت تحقیق دارد یا نه، می بایست متون ارتباط ارزیابی شود. با توجه به امکانات موجود و در دسترس، این امر کار دشواری نیست. محقق می‌تواند با مراجعه به مقالات داخلی خارجی، خلاصه کنگره‌ها ارتباط بابقیه محققینی که درخصوص مورد پژوهش یا موضوعات مشابه کار کرده ‌اند، نظری اجمالی به کارهایبقیه محققین داشته باشد. اما ذکر این نکته لازم است که زمانی یک مساله دوباره تکرار ی است که همه ابعاد تحقیق مورد مانند باشند. ولی اگر از نظر زمانی یا مکانی با مفرق باشند، موضوع دیگر تکرار ی نیست.

-3موضوع قابلیت اجراء را داشته باشد: به مفهوم همه امکانات و شرایط ضروری جهت انجام تحقیق درخصوص موضوع مزبور در آن محل فراهم است یا نه؟ یک مساله حتی اگر همه ویژگی‌های لازم را داشته باشد، اما قابل انجام نباشد، مورد بهتر ی نخواهد بود.

-4کاربر دی مناسب با زمان و مقرون به صرفه باشد: عملاً مطالعاتی در اولویت پژوهشی قرار دارند که با حداقل تعرفه جنبه کاربر دی داشته و نتیجه آن برای برنامـه ‌ریزان مدیران جامعه در وقت حال یا آیندة نزدیک مفید واقع شود.

معیارهای دیگر به شرح زیر است :
- اولویت موضوع
- نو بودن موضوع
- معقول بودن موضوع
- علاقه مندی پژوهشگر
- تحلیل منابع متون مورد مطالعه
- در دسترس بودن اطلاعات
- آشنایی علمی پژوهشگر با مساله مورد پژوهشروش گزینش ساعت مچی مناسب شما
شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 10:48 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )


خرید ساعت ارزان

امروز قصد داریم مطلبی راجع به ساعت مچی انتشار دهیم؛ با ما همراه باشید. چطور ساعت مچی شیک گزینش کنیم؟

ساعت مچی وسیله ای است که در طی روز کاملا همراه شماست همچنین اینکه نمی بایست باعث ایجاد خستگی در ناحیه مچ دستان شما شود می بایست به عنوان یک پوشش مناسب جهت دست تان انتخاب بکنید اساسا یکی از نشانه های ثروتمندان داشتن ساعت مچی چند ده یا حتی چند صد میلیونی است

آموزش گزینش ساعت مچی انواع ساعت مچی در بازار موجود است، ارزان و گرانقیمت و در صدها مدل متنوع. برای خرید ساعت مچی در ابتدا دقت بکنید که چه گزینش هایی دارید و به نکات زیر توجه بکنید . در این راهنما،نمونه هایی ازساعت های مردانه آورده شده است اما بسیاری از نكات بین ساعت های مردانه و زنانه مشتركند.

انواع ساعت مچی در بازار موجود است، ارزان و گرانقیمت و در صدها مدل متنوع. برای خرید ساعت مچی در ابتدا دقت بکنید که چه گزینش هایی دارید به نکات زیر توجه بکنید . در این راهنما، بر روی نمونه ها ازساعت های مردانه آورده شده است ولی بسیاری از نكات بین ساعت های مردانه زنانه مشتركند.

چنانچه ساعت خیلی دقیق مناسب کار شما است، ساعت کوارتز گزینش بکنید . 4 : پایداری در مساوی آب: ضد آب بودن ساعت به این معنا نیست که آن را در حمام یا شنا استفاده بکنید . آب بزرگتری دشمن ساعت است. اگر با ساعتتان شنا و کارهای مشابه انجام می دهید، هر سال آن را چک بکنید . 5 : قدم بعدی گزینش مـدل و طراحی ساعت است. سلیقه شخصی افراد در انتخاب رنگ، شکل و طراحی(داشتن تزئینات اضافی) همیشه جهت تولیدکنندگان ساعت مهم است.

خرید ساعت مچی یکی از خریدهای تا میزانی ضروری به حساب می آید که اگر با رعایت نکات لازم انجام شود، میتواند ظاهر تیپ شما را متحول نماید ! همان گونه که گفتیم ساعت یکی از وسایلی است که در ظاهر فرد نقشی زیاد خیلی مهم دارد. ساعت مچی در سال 1524 در کشور آلمان توسط پیتر هنلین به وجود آمد. دیگر مدل های ساعت در سال 1548 بپدیدار شدن د بعد از سال 1575 سوئیس و انگلیس مقام نخست در زمینه تولید ساعت را بدست آوردند. از مهم ترین مشکلات ساعت های اولیه وزن سنگین آنها بود که حمل نقل آن ها را دشوار می نمود. بعد از گذشت مدتی پیشرفت و نوآوری باعث بپدیدار شدن ساعت هایی از جنس استیل شد که به راحتی قابل حمل بودند.

دانستن چند نکته جهت گزینش یک ساعت مچی باعث می شود تا مناسب ترین گزینش را باتذکر به بودجه ای که در اختیار دارد انجام دهید. خوبتر است قبل از تصمیم به خرید، معین بکنید چه انتظاراتی از ساعتتان دارید، کجا می خواهید آن را مصرف بکنید یا از کجا باید آن را تولید و ساخت بکنید اما قبل از تمام این موارد باید میزان بودجه تان معین باشد و با دانستن این موارد خوبتر است به ساعت فروشی معتبر بروید.

انواع ساعت مچی در بازار موجود است، ارزان گرانقیمت در صدها مدل متنوع. برای خرید ساعت مچی در ابتدا دقت بکنید که چه انتخاب هایی دارید به نکات زیر توجه بکنید . در این راهنما، بر روی نمونه ها ازساعت های مردانه آورده شده است ولی بسیاری از نكات بین ساعت های مردانه و یک دختر انه مشتركند.

اگر قرار است یک ساعت با برند زیاد دیده شده انتخاب بکنید خوب است سری به وبسایت برند مربوطه بزنید با دیدن مـدل ها می توانید شماره مجموعه مدل هایی که موردپسندتان قرار گرفته را یادداشت بکنید به یکی از نمایندگی یا ساعت فروشی ها معتبر بروید.

یک ساعت آسان تنها زمان و گاهی وقتها تاریخ روز را به شما نشان می دهد. ولی اگر به عملکرده ای پیچیده تری نیاز دارید، ساعت پیشرفته با امکاناتی از قبیل زمان نگار، زنگ ساعت، تقویم و غیره را انتخاب بکنید ، حتی بعضی وقتها احتمال دارد ساعت را به عنوان کرونومتر مصرف کرد.

معیارهای ساعت مچی مناسب ساعت های ارزان و گران در مد های مختلف در بازار وجود دارد اما در گزینش خرید ساعت مچی می بایست پارامترهایی را مد نظر داشته باشید تا بعد از خرید ساعت پشیمان نشوید. امکانات ساعت اگر میخواهید ساعت شما همچنین نمایش تاریخ امکانات داشته باشد باید ساعتی با عملکرد عملکرده ای پیچیده تری گزینش بکنید . در این مد ساعت ها امکاناتی مانند نگار، زنگ ساعت، تقویم … وجود دارد و یا در گاهی موارد می شود به عنوان کرونومتر از آن استفاده نمود. جداسازی آسان در صورت تمایل میتوانید ساعتی را گزینش بکنید که بتوانید اجزای آن را به راحتی جدا بکنید دوباره در کنار قرار دهید.معرفی ویروس ها
پنجشنبه 13 خرداد 1395 ساعت 08:26 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
ویروس( WM-Concept ) Concept

آنتی ویرویس

آنتی ویرویس,خرید آنتی ویروس,antikade


Officeکه توانست تصادفا حامل مناسبی مانند پروگرام های Concept ویروس کمپانی مایکروسافت را بدست آورد، خوب یتی ناگهانی کسب کرد. این ویروس که اولین نوعی بود که به صورت ماکرو) کلان دستور (نوشته شده بود، به یکی از ویروس های فراگیر در کنترل دستگاه را با اجرای ماکروی Conceptسالهای 1996تا1998تبدیل شد. ویروس آن را بصورت اتوماتیک اجرا می کرد، بدست آورده وWordخود که برنامـه Auto Openشدن فایلی در پروگرام Saveخود که در هر بار FileSaveAs آلودگی را از طریق ماکروی اجرا می شد، انتقال می داد، گونه های مختلف ی از این ویروس وجود داردWord.

اولین مشاهده :ماه آگوست از سال1995

نوع:ویروس ماکرو

تاثیرات:زمان ی که شما سندی آلوده را باز می بکنید ، صفحه پیام با عنوان

That's enough to proveنمایان می شود. این ویروس حاوی جمله Microsoft Wordبوده اما آن را هیچ وقت نمایش نمی دهدmy point.

ویروس (W95/CIH-10xx) ChernobyیاCIH

اولین ویروسی بود که توانست به سخت افزار رایانه آسیب وارد نماید . به CIH محض اینکه این ویروس اطلاعات بایوس را بازنویسی نماید ، رایانه دیگر قابل مصرف نخواهد بود مگر آنکه چیپ بایوس آن تعویض شود.

اولین مشاهده:ماه ژوئن از سال 1998

سرچشـم ه :نوشته شده بوسیله Chen Ing –Hauاز تایوان

نوع:ویروسی انگلی که بر روی رایانه های مبتنی بر سیـستم علت ویندوز 95اجرا می شود.

راه اندازی ویروس :در روز 26ماه آوریل. انواع دیگر آن در روز های 26 از ماه ژوئن ویا روز 26هر ماه آزاد می شوند.

تاثیرات :بازنویسی کردن اطلاعات روی بایوس وبعد از ان اطلاعات بر روی دیسک سخت.

ویروس Parity Boot

این ویورس برروی سکتور بوت فلاپی ها گسترش می یابد. خوب یت آن مؤید این مطلب است که ویروس های از نوع سکتور بوت –که در دهه 1980واوایل دهه1990فراگیر بوده اند –هنوز می توانند پررونق باشند.

نام این ویروس در اکثر گزارش های مربوط به سال 1998قابل مشاهده است .

آلودگی فوق العاده این ویروس مربوط به کشور آلمان است ، جایی که توانست را از) . طریق دیسکت های توزیع شده به همراه مجله منتشر نماید ) در سال 1994

اولین مشاهده:ماه مارس از سال 1993

سرچشم ه :احتمـا لاکشور آلمان

نوع :ویروس سکتور بوت

راه اندازی ویروس :تصادفی

را نمایش داده وباعث قفل شدن رایانه PARITY CHECK

تاثیرات:پیام می شود. این کار تقلیدی از رخداد یک خطای واقعی حافظه است . در نتیجه اکثرا ٌ اوقات دستگاه آنها وجود دارد RAM. کاربر ان تصور می کنند که مشکلی در حافظه

ویروس Happy99 (W32/Ska- Happy99)

اولین ویروس شناخته شده ای بود که توانست سریع خود را از طریق پست الکترونیک گسترش دهد.

اولین مشاهده :ماه ژانویه از سال1999ویروس نویس فرانسوی به یک گروه خبری ارسال Spanskaسرچشم ه :توسط شد.، NT، ME، 98،

نوع :ویروس فایلی که بر روی سیستم علت ویندوز 95اجرا می شود XP2000. ورا نمایش <<سال 1999مبارک >>تاثیرات :نمایی از یک آتش بازی وپس پیام را Windowsاز سیسـتم علت Systemدر شاخه Wsock32. Dll می دهد. این ویروس فایـل چنان تغییر می دهد که بعد از هر نامـه ای که فرستاده می شود، پیام دیگری نیز که حاوی ویروس است ارسال خواهد شد.

Bandook
منبع ابه احتمال زیاد لی انتشار: نامعلوم
سال انتشار: ۲۰۰۵

‏Bandook یک تروجان «در پشتی» بود که ویندوز 2000، ایکس پی، 2003 ویستا را تحت تاثیر قرار می داد. این تروجان فایروال ویندوز را دور می زد و دسترسی از راه دور مهاجم را به سیسـتم شما فراهم می کرد. رفتار این تروجان مشابه پسر عموی خود، Beast Trojan بود.

Beast Trojan
منبع ابه احتمال زیاد لی انتشار: دلفی
سال انتشار: ۲۰۰۲

این کرم مبتنی بر ویندوز به شخص مهاجم کنترل جامعی بر روی رایانه آلوده می داد، از عبارت دسترسی به تمام فایـل ها با توانایی آپلود، دانلود ، اجرا یا حذف فایلها.

Benjamin
منبع ابه احتمال زیاد لی انتشار: ایالات متحده آمریکا
سال انتشار: ۲۰۰۲

ویروس « بنجامین » رایانه ها را از طریق پروگرام به اشتراک گذاری فایـل Kazaa آلوده می نمود. ویروس به عنوان موزیک ی محبوب به منظور فریب فرد ان برای دانـلود آن معرفی می شد. وقت ی که این ویروس یک بار روی سیـستم اجرا می شد، اتصال به اینترنت رایانه میزبان را مسدود و تمام ظرفیت هارد دیسک را پر می کرد.

CIH aka Chernobyl
منبع احتمـا لی انتشار: تایوان
سال انتشار: ۱۹۹۸

ویروس «چرنوبیل» باعث آسیب ۸۰ میلیون دلاری به رایانه ها شد. این ویروس رایانه های مجهز به ویندوز 95، 98 ME را آلوده کرده و می توانست روی فایـل های هارد دیسک رونویسی کرده یا از بوت شدن سیسـتم پیشگیری نماید . نام آن برگرفته از فاجعه بود: ویروس در همان روزی انتشار شد که سال ها قبل از آن انفجار راکتور هسته ای چرنوبیل در شوروی رخ داد.متن موسیقی محسن چاوشی به نام ماه پیشونی
چهارشنبه 5 خرداد 1395 ساعت 06:53 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
♪♪♪♪♪♪

download persian mp3

persian radio,download persian mp3,iranian music download,persian music download,download persian music,iranian music,persian music

میون این تمام سرگردونی

دل من گرفته ماه پیشونی

بیا باز دوباره بی تابم کن

منو تو رنگ چشات خوابم کن

نگو داستان آخرش مرگ منه

داره چشم ات منو آتیش میزنه

نگو از تلخی جهان سیرم

نگو میرم نگو که میمیرم

ای گل بهارم دشت لاله زارم

قلب داغ دارم سنگ بی مزارم

درد موندگارم روز ناگوارم

زخم بی شمارم زهـر روز گارم

خنده هامو باتو از نو ساختم

باز به حرفای تو دل میباختم

میون این تمام سرگردونی

اومدم تو قلب تو مهمونی

بیستون قلبمو می نماید م

شکل خنده هات شدم میخندم

چشات از صدتا غرل خوبتر شد

خنده هات قنچه ولی پر پر شد

ای گل بهارم دشت لاله زارم

قلب داغ دارم سنگ بی مزارم

درد موندگارم روز ناگوارم

زخم بی شمارم زهـر روز گارم