تبلیغات
ahmadrezarv - مطالب تیر 1395
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر نرم افزار
پنجشنبه 31 تیر 1395 ساعت 01:26 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر نرم افزار

پایان نامه مدیریت
پایان نامه
انجام پایان نامه

مهندسی نرم‌افزار (به انگلیسی: Software engineering) پیشه‌ای است که به کمک علوم رایانه دیگر فناوری‌ها و روش‌ها به آفریدن نگهداری نرم‌افزار رایانه ‌ای می‌پردازد.

موارد اصلی مهندسی نرم‌افزار تولید نرم‌افزار بر طبـق موارد زیر است:

الزام‌های تعیین‌شده
در زمانِ تعیین‌شده
در محدودهٔ بودجه پیش‌بینی‌شده

مهندسی نرم‌افزار طراحی، برنامـه ‌نویسی، توسعه، مستندسازی مراقبت نرم‌افزار با بکارگرفتن روش‌های فنی عملی از علوم رایانه ، مدیریت پروژه، مهندسی، محدوده فرد د، طراحی واسط، مدیریت تجهیزات دیجیتال وبقیه زمینه‌ها است.

کاربر دهای مهندسی نرم‌افزار ارزش‌های اجتماعی اقتصادی هستند ، زیرا بهره‌وری مردم را بالا برده، چند چون زندگی آنان را خوبتر می‌کنند. مردم با بهره‌گیری از نرم‌افزار، توانایی انجام کارهایی را دارند که قبل از آن برای ‌شان شدنی نبود. نمونه‌هایی از این دست نرم‌افزارها عبارت‌اند از: سامانه‌های توکار، نرم‌افزار اداری، بازی‌های رایانه ‌ای و اینترنت.

فناوری‌ها خدمات مهندسی نرم‌افزار به کاربر ان جهت ویرایش بهره‌وری و کیفیت یاری میرساند. نمونه‌هایی از زمینه‌های ویرایش : پایگاه داده‌ها، زبان‌ها، کتابخانه‌ها، الگوها، فرآیندها و وسائل .
قبلی ه مهندسی نرم‌افزار

اصطلاح مهندسی نرم‌افزار بعد از سال ۱۹۶۸ میلادی شناخته شد. این اصطلاح طی نشست «مهندسی نرم‌افزار ناتو ۱۹۶۸» (که در گارمیش-قسمت نکیرشن، آلمان برگزار شد) بوسیله ریاست نشست فریدریش ال باوئر معرفی شد و از آن پس به‌طور وسیع مورد مصرف قرار گرفت.

اصطلاح مهندسی‌نرم‌افزار عموماً به معانی مختلف ی به‌کار می‌رود:

به‌عنوان یک اصطلاح غیر رسمی امروزی جهت محدوده وسیع کار ‌هایی که پیش از این برنامـه ‌نویسی ارزیابی سامانه‌ها نامیده می‌شد.
به‌عنوان اصطلاح کامل برای همه جنبه‌های عملی پروگرام ‌نویسی رایانه ، در مقابل نظریه پروگرام ‌نویسی رایانه ، که علوم رایانه نامیده می‌شود.
به‌عنوان اصطلاح مجسم‌کننده طرفداری از یک رویکرد ویِژگزینشه نسبت به برنامـه ‌نویسی رایانه که اصرار می‌کند، مهندسی نرم‌افزار، به‌جای آنکه هنر یا مهارت باشد، بایستی به‌عنوان رشته عملی مهندسی تلقی شود و از جمع‌کردن و تدوین روش‌های عملی پیشنهاد ‌شده به شکل متدولوژی‌های مهندسی نرم‌افزار طرفداری می‌کند.

مهندسی نرم‌افزار عبارآزمایش از:

فرد د یک رویکرد سامانه‌شناسی، انتظام‌یافته، قابل سنجش نسبت به توسعه، عملکرد و مراقبت نرم‌افزار، که کاربر د مهندسی در نرم‌افزار است.

تحقیق روش‌های موجود در استاندارد IEEE

محدوده مهندسی نرم‌افزار تمرکز آن

مهندسی نرم‌افزار به مفهوم توسعه بازبینی یک سامانه نرم‌افزاری مربوط می‌باشد. این رشته علمی با شناسایی، تعریف، فهمیدن و بازبینی ویژگیها مورد نیاز نرم‌افزار حاصل سر و کار دارد. این ویژگیها نرم‌افزاری شاید حاوی پاسخگویی به نیازها، اطمینان‌پذیری، قابلیت مراقبت ، در دسترس بودن، آزمون‌پذیری، مصرف آسان، قابلیت حمل وبقیه ویژگیها باشد.

مهندسی نرم‌افزار ضمن اشاره به ویژگیها فوق، معین ات معین طراحی فنی را آماده می‌کند که چنانچه به‌درستی پیاده‌سازی شود، نرم‌افزاری را تولید خواهد کرد که می‌تواند تحلیل شود که این نیازمندی‌ها را تأمین می‌کند یا خیر.

مهندسی نرم‌افزار همین طور با ویژگیها پروسه گسترش نرم‌افزاری در رابطه است. در این رابطه، با ویژگیها ی مانند هزینه گسترش نرم‌افزار، طول مدت گسترش نرم‌افزار و ریسک‌های گسترش نرم‌افزار درگیر است.

نیاز به مهندسی نرم‌افزار

نرم‌افزار عموماً از کالاها موقعیت‌هایی شناخته می‌شود که قابلیت اطمینان خیلی ی از آن انتظار می‌رود، حتی در شرایط طاقت فرسا، مانند نظارت کنترل نیروگاه‌های انرژی هسته‌ای، یا هدایت هواپیمای مسافربری در هوا، چنین پروگرام ‌هایی حاوی هزاران خط کد می باشند ، که از نظر پیچیدگی با پیچیده‌ترین اتومبیل ‌های نوین قابل مقایسه هستند . به‌عنوان مثال، یک هواپیمای مسافربری چند میلیون قطعه فیزیکی دارد (و یک شاتل محیط ی حدود ده میلیون بخش دارد)، در حالی که نرم‌افزارِ هدایت چنین هواپیمایی می‌تواند تا ۴ میلیون خط کد داشته باشد.

با توجه به گسترش روزافزون جهان ی رایانه امروزه بیش از هر زمان دیگری نیاز به متخصصان رایانه حس می شود. متاسفانه این رشته در ایران بازار کار خوب ی ندارد طبق آمارها ۶۳٫۲۷ درصد از فارغ‌التحصیلان در سال ۹۰ مشغول به کار دربقیه مشاغل هستند . ولی جهت مهندسان سخت افزار هم امكان كار در شركت‌های تولیدكننده حتمـا ت دستگاه‌ها و مراكز صنعتی - تولیدی بسیار زیاد فراهم است و از نظر سطح درآمدی هم با توجه به دانش و پشتكار شخصی در میزان مبوسیله قرار دارند. به طور کلی این رشته در ایران با استقبال چندانی رو به رو نیست؛ این نیز حاکی از نبود برخی از زیرساخت‌ها در ایران هست.

تکنولوژی‌ها روش‌های عملی

مهندسان نرم‌افزار طرفدار تکنولوژی‌ها و روشهای عملی خیلی مفرق مختلف ی هستند ، که با هم ناسازگار می باشند . این بحث در سال‌های دهه ۶۰ میلادی شروع شد و شاید جهت همـواره ادامه پیدا نماید . مهندسان نرم‌افزار از تکنولوژی‌ها و روش‌های عملی بسیار زیاد متنوعی استفاده می‌کنند. افرادی که کار عملی می‌کنند از تکنولوژی‌های متنوعی مصرف می‌کنند: کامپایلرها، منابع کد، پردازشگرهای متن. افرادی که کار عملی می‌کنند از روش‌های عملی خیلی متنوعی مصرف می‌کنند تا تلاش ‌هایشان را اجرا همموزیک کنند: پروگرام ‌نویسی در دسته‌های دونفری، بازبینی کد، و جلسات روزانه. هدف هر مهندس نرم‌افزار بایستی رسیدن به ایده‌های نو خارج از الگوهای طراحی شده قبلی باشد، که بایستی شفاف بوده و به‌بهتر ی مستند شده باشد.

با وجود افزایش فزاینده اقتصادی و قابلیت تولید فزاینده‌ای که بوسیله نرم‌افزار ایجاد شده، هنوز هم بحث جدل‌های ماندگار درباره کیفیت نرم‌افزار ادامه دارند.

ماهیت مهندسی نرم‌افزار

دیوید پارناس گفته‌است که مهندسی نرم‌افزار یک شکل از مهندسی است. استیو مک‌کانل گفته‌است که هنوز اینطور نیست، ولی مهندسی نرم‌افزار بایستی یک شکل از مهندسی شود. دونالد کنوت گفته‌است که برنامـه ‌نویسی یک هنر است.

دیوان کار ‌های آماری آمریکا مهندسان نرم‌افزار را به عنوان زیرگروهی از «متخصصان رایانه »، با فرصت‌های شغلی‌ای مانند «دانشمند رایانه »، «برنامـه نویس» «مدیر شبکه» دسته بندی کرده ‌است. BLS تمام مهندسان دیگر این شاخه علمی، که حاوی مهندسان سخت‌افزار رایانه هم هست، را به‌عنوان «مهندسان» دسته بندی می‌کند.پایان نامه مدیریت,انجام پایان نامه مدیریت,انجام پایان نامه ارشد مدیریت,مشاوران تهراندانـلود فیلم جذاب خارجی Amis publics 2016 با لینک اصلی
سه شنبه 29 تیر 1395 ساعت 07:52 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
دریافت فیلم جذاب خارجی Amis publics 2016 با لینک مهم
تریلر (پیشنمایش فیلم زیبا ) اضافه شد.

ژانر : کمدی
مدت زمان : ۹۸ دقیقه
زبان : فرانسوی
کیفیت : ۷۲۰p - ۱۰۸۰p
فرمت : MKV
انکودر : Ganool
اندازه : ۷۰۰ | ۱۳۰۰ مگابایت
محصول : فرانسه
ستارگان : Kev Adams, Vincent Elbaz, Paul Bartel, Chloé Coulloud
کارگردان : Edouard Pluvieux
خلاصه جریان پسری میخواهد به برادرش که سرطان دارد کمک کند تا به آخرین آرزویش برسد آرزوی او چیزی نیست جز سرقت از یک بانک…

------------
دانلود فیلم دیدنی Amis publics 2016 با لینک مستقیم
-------------
دانـلود تریلر (پیشنمایش )
Download
-------------
اندازه ۱۳۰۰ مگابایت | کیفیت ۱۰۸۰p فرمت MKV
Download
اندازه ۷۰۰ مگابایت | کیفیت ۷۲۰p فرمت MKV
Download
-------------دانـلود موزیک ولی به نام یاد
سه شنبه 29 تیر 1395 ساعت 01:25 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
دانـلود موزیک ولی به نام یاد


دریافت آهنگ جدید ولی به نام یاد

Download New Music By Valy Called Memories-----------------
دانلود آهنگ با کیفیت 320
DOWNLOAD
دریافت آهنگ با کیفیت 128
DOWNLOAD
-----------------

متن موزیک به نام یاد
****************************
هر جا روم خاطره بر دلم تازه شود ناراحتی عشقه تو برام بی حد و اندازه شود
دوری از من ولی یاد تو همینجاست گل من گر چه دوری اما تو نمیروی از دله من
تو که رفتی بردی با خود نفسو جان مرا آرزویم است که تو ببینی اشک چشـم انه مرا
ناراحتی این خاطره ها برده امان از دله من تا ابد جای تو اینجاست بر دلم ای دله من
آهای گل بی وفا تنهام گذاشتی برای چه طاقت نداره دلم بماند از دستات جدا
دوری از من اما یاد تو همینجاست گل من گر چه دوری اما تو نمیروی از دله من

هر یاد تو جاریست در تمامه لحظه هام تا ابد جز تو نباشد عشقه دل خواهی برای م
هر زمان یاد تو جاریست در تمامه لحظه هام تا ابد جز تو نباشد عشقه دل خواهی جهت م
نمیدانی چقدر دلم برات تنگ شده باورم نیست که دلت چون گل تو سنگ شده
گرچه دوری ولی یاد تو در این جان من است بی تو جهان گل من همـواره زندان من است
****************************طراحی سایت و نکاتی که طراحان وب سایت به کسی نمی گویند !
شنبه 26 تیر 1395 ساعت 10:14 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
طراحی وبسایت یکی از موارد ی که زیاد ا ازش سر در نمیارن و نمیدونن واسه سفارش طراحی وب سایت به گروه یا شرکـت طراحی وب ، می بایست چه نکاتی رو در نظر بگیرن . اگر زمان و حوصله یادگیری مفاهیم طراحی وب سایت رو ندارین توصیه کنم حتمـا این مطلب رو تا انتها بخونید !

​طراحی سایت

گرافیک اصول زیبا ی شناسی در طراحی سایت

طراحی سایت یک پروژه متشکل از چند پروسه موازیه که یکی از این پروسه ها طراحی و گرافیک سایته . پیش از هر چیزی ضروری ه خدمت تون توضیح بدم که منظور از طراحی وبسایت دقیقا چیه . هر وبسایت نیاز به رابط گرافیکی داره تا با فرد رابطه برقرار کنه . جهت مثال در بالای هر سایت ( مثه علم فردا ) شما یه منیو میبینید که اکثرا ٌ لیست موارد مطالب وب سایت رو نمایش میده . با کلیک روی هر مورد شما وارد صفحه دیگه میشید . طراحی رابط گرافیکی نقش بسیار زیاد مهمی در یک وب وب سایت گیم میکنه چون رابط گرافیکی تنها چیزیه که فرد به طور مستقیم باهاش رابطه داره . به عقیده من طراحی رابط گرافیکی می بایست توسط یه گرافیست انجام بشه . کسی که میدونه رنگ چیه ، خط چیه و به اصول چیدمان مطالب در سایت تسلط داشته باشه . البته اگر چه سلیقه هر کاربر ی ممکنه با بقیه زمین تا آسمون تفاوت داشته باشه ولی به هر حال در طراحی وب سایت باید اصول گرافیک زیبا یی شناسی رعایت بشه . رعایت این اصول باعث میشه تا حداقل فرد تو سایت شما اذیت نشه ! کاربر زیاد تنبل و بی حوصله اس اگر طراحی وب سایت جوری باشه که چشـم کاربر رو اذیت کنه یا اینکه چیدمان سایت باعث سردرگمی فرد بشه ، خب کاملا طبیعیه که زیاد زود از وبسایت توت فرار کنه !
تکنولوژی های برنامـه نویسی مربوط به طراحی سایت


تکنولوژی های مربوط به طراحی سایت

اکثر افرادی که تا اکنون باهاشون برخورد داشتم فک میکنن که طراحی وبسایت یه کار کاملا گرافیکیه در حالی که اینطور نیست ! گرافیک تنها یه بخش از پروژه است بخش مهم تر پروگرام نویسی سایته . در واقع سایتی که شما دارید باهاش کار میکنید یه جور پروگرام ه که در اینترنت به اشتراک گذاشته شده . برنامـه نویسی وب سایت یعنی مدیریت اطلاعاتی که قراره در سایت نمایش داده بشه . برای مثال نمایش تاریخ مطلب نمایش نام نویسنده مطلب یا بخش مدیریت سایت ، نمایش تعداد بازدید ، ویرایش مطالب و … بخشی از برنامـه نویسی سایته . در این قسمت می خوام به طور ساده مختصر توضیح بدم که وب وبسایت چطور کد نویسی ( پروگرام نویسی ) میشه . سایت ها به طور کلی دو نوع هستن که نوع اول در شرف انقراضه :

وبسایت های ایستا یا Static

یک وب سایت ایستا یا Static فقط متشکل از چند صفحه HTML آسان است مالک اون سایت برای تغییر مطالب وب سایت می بایست حداقل زبان HTML رو بلد باشه . همونطور که عرض کردم این نوع وبسایت ها در شرف انقراض هستن چون الان دیگه تمام وب سایت ها مجبورن اطلاعات شون رو زود به زود به روز کنن در غیر این صورت کسی تمایل به بازدید از این وب سایت ها نخواهد داشت ! مزیت وبسایت های ایستا اینه که اکثرا ٌ سبک تر هستن هیچ مساله امنیتی ( جدی ) براشون پیش نمیاد. اما عیب شون اینه که مراقبت و به روز رسانی وبسایت های ایستا سخته .

سایت های پویا یا Dynamic

سایت پویا یا داینمیک به مفهوم سایتی که بانک اطلاعاتی یا Database داشته باشه . خیلی خلاصه بگم که بانک اطلاعاتی یه چیزی شبیه به یه جدوله که اطلاعات معین ی رو مراقبت می کنه تا بعدا بتونیم از این اطلاعات مصرف کنیم . برای مثال نرم افزار حسابداری که شما مصرف می بکنید یه بانک اطلاعاتی داره که اطلاعات خرید و فروش شما رو مراقبت میکنه تا هر خواستین بتونید ازش استفاده بکنید . مزیت وب وبسایت پویا یا داینمیک اینه که مالک وب سایت بدون دانش فنی میتونه اطلاعات وب سایت رو به روز کنه .

نقش طراحی وبسایت در سرعت وبسایت Load Time

Load Time یا مدت زمان بارگذاری وبسایت به مفهوم مدت زمانی که طول میکشه سایت تون تو رایانه فرد به طور کامل باز بشه تمام مطالب عکـس ها قابل رویت باشن . این عدد بر حسب ثانیه اس و هر چی کمتر باشه بهتره . سرعت بارگذاری وب سایت به چنتا علت مربوط میشه که یکی از مهم ترین اونا برنامـه نویسی میزان اصولی بودن ساختار سایته . هر سایتی که کمترین پیچیدگی رو داشته باشه سرعت بارگذاری وبسایت هم بیشتر خواهد بود .

تشریح مفهوم طراحی وب سایت واکنش گرا یا Responsive


طراحی وبسایت واکنش گرا یا Responsive

تا چند سال پیش مصرف از موبایل جهت وبگردی کار زیاد سختی بود ولی کم کم با پیشرفت تکنولوژی های نرم افزار ی سخت افزاری وبگردی با تلفن همراه خیلی آسان تر شده و میشه گفت زیاد ا برای وبگردی موبایل تبلت رو به لپ تاپ ترجیح میدن ! ویژگی واکنش گرایی سایت یکی از مفهوم ها یه که در کار طراحی سایت ارزش زیاد بسیار زیاد ی داره . طراحی وبسایت واکنش گرا یا responsive به مفهوم اینکه چیدمان وبسایت بر طبـق اندازه صفحه نمایش دستگاه کاربر تنظیم بشه . به مفهوم ی کاربر وبسایت رو تو موبایل میبینه چیدمان مطالب بهم نریزه فرد بدون اینکه زوم کنه بتونه مطالب وب سایت رو بخونه . نرخ طراحی سات به صورت واکنش گرا بیشتره چون طراحی سایت responsive زحمت داره ولی از هزینه کردن جهت این ویژگی اصلا نترسید چون ارزششو داره !
seo SEO موارد مربوط به بازدید از طریق موتور های جستجو


نقش طراحی وبسایت در seo SEO

رسیدیم به بخشی که شاید اگر بسیار زیاد از طراحان وبسایت بخونن با RPG بیوفتن دنبالم در ابتدا لازم ه بسیار زیاد کوتاه بگم خدمت تون که این سئو SEO اصلا چیه و به چه دردی میخوره . SEO مخفف سه واژه Search Engine Optimization هست به مفهوم « سئو وب سایت برای موتور های جستجو » . گوگــل جهت اطلاع از مطالب وب سایت شما در بازه های زمانی معین ی به وبسایت تون سر میزنه تا مطالب تون رو در بانک اطلاعاتیش ذخیره کنه بعدا در نتایج جستجو نمایش بده . نیز اکنون هرچقدر ساختار وب سایت شما آسان تر و اصولی تر باشه شانس زیادتری برای دیده شدن در گـوگل دارید . اما دروغی که ممکنه گاهی از طراحان سایت بهتون بگن اینه که بگن « ما با نوع برنامـه نویسی مون می تونیم کاری کنیم که در نتایج گـوگل از تمام وب سایت ها بالاتر باشید ! » این عبارت هم درسته غلط ! درسته چون چنانچه ساختار وب سایت تون ایرادی داشته باشه شانس تون برای دیده شدن در گـوگل کمتره اما چنانچه سایت تون طبق اصول SEO ساخـته بشه شانس تون تا میزان بسیار زیاد بسیار زیاد ی افزایش پیدا میکنه . اما نکته خیلی مهم تری که وجود داره اینه که دیده شدن تو گوگل رابطه مستقیم با مطالب وب سایت تون داره . هر چقدر مطالب تون مفید تر کامل تر باشه شانس دارید . حواس تون باشه اگر طراح وب سایت تون ادعای در زمینه SEO داره به احتمال زیاد ازش نمونه کار بخواید چون این کار به تجربه نیاز داره و بدون تجربه هر ادعایی ، باد هواست باور نکنید !
تست وب سایت بعد از طراحی سایت

راه دم دستی و آسان جهت اینکه ببینید آیا طراحی سایت تون بدون ایراد انجام شده یا نه اینه که سایت تون رو در چند مرورگر مختلف باز بکنید و ببینید که چیدمان مطالب تغییری می کنه یا نه . چنانچه چیدمان در تمام مرورگر ها یکسان نباشه ، طراحی وب سایت تون ایراد داره . به احتمال زیاد پیش از تسویه حساب با گروه طراحی سایت ، وب وبسایت تون رو در این سه مرورگر آزمایش بکنید : مرورگر فایرفاکس Firefox مرورگر گـوگل کروم Google Chrome مرورگر اینترنت اکسپلورر Internet Explorer .


تعرفه طراحی وب سایت بر چه مهم تعیین میشه ؟

۹۹٫۹۹۹۹۹۹۹۹ درصد افرادی که درباره طراحی سایت با من حرف کردن اولین چیزی که ازم پرسش کردن این بوده که « آقا الان ما یه وب سایت بخوایم بزنیم چقدردر میاد ؟ » اما علت این مسئله اینه که این افراد سوال دیگه ای به ذهن شون نمیرسه چون اصلا هیچی درباره وبسایت نمی دونن ! چیزی که مسلمه اینه که شما باید اول بدونید که به چه چیزی نیاز دارین بعد قیمتش رو بپرسید . مثه این میمونه که برید تو یه نمایشگاه اتومبیل و بگید « آقا سلام ، الان ماشیـــــــن چنده ؟ » خب چه اتومبیل ی ؟!!! قیمت BMW با پراید تفاوت میکنه . درمورد تعرفه طراحی وب سایت لازم ه یه نکته رو به احتمال زیاد مد نظر داشته باشید که هر چقدر پول بدین همون قدر آش می خوری ! مطمئن باشید امکان نداره یه گروه درست حسابی با دستمزد کم براتون یه وب سایت پیشرفته طراحی کنن چون هیچ دلیل ی نداره آدم بخواد زمانش رو جهت پیشرفت یکی دیگه صرف کنه و پول کمی بگیره ! آدم ای ۵۰۰ هزار تومنی هم در بازار طراحی سایت هستن گول شونو نخورید ! برخی از گروه های طراحی وب سایت هم با مصرف از یک کلکسی ون داف و حرفای خوشگل و رویا های رنگی رنگی نرخ های نجومی رو اعلام میکنن که بایستی حواس تون به این افراد هم باشه ! حرف هایی که گروه طراحی وب سایت بهتون میگن رو تجریه و تحلیل بکنید همین جوری بدون فکر پروگرام ریزی نپذیرید !

برای سفارش طراحی سایت این چند نکته رو در نظر بگیرید

■ از گروه طراحی سایت بخواید که براتون یه وبسایت پویا Dynamic بسازن .

■ زیبا یی وب سایت ارزش خیلی زیاد ی داره ولی مصرف بیش از میزان از عکـس ها و جنگولک گیم های گرافیکی باعث نماید ی وب سایت تون میشه و کاربر رو خسته میکنه !

■ طراحی سایت به صورت واکنش گرا یا responsive باعث میشه وب سایت تون در دسترس کاربر ای قرار بگیره .

■ هرچقدر پروگرام نویسی سایت آسان تر باشه سرعت بارگذاری یا Load time سایت هم خوب خواهد بود پس امکانات غیر ضروری رو حذف بکنید .

■ حتمـا بعد از انتها پروژه سایت تون رو در مرورگر های مختلف تست بکنید !

■ طراحی سایت تعرفه معین ی نداره و بیشتر توافقیه . اما مطمئن باشید که قیمت پایین مشکوکه ! گول قیمت رو نخورید و سعی بکنید به نیاز کیفیت کار تون فکر بکنیدطراحی سایت: مهارت های جدید طراحی سایت 2016
دوشنبه 21 تیر 1395 ساعت 10:33 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
در این مقاله لیستی از موارد ی که امسال در طراحی وب می بایست بر روی آن ها تمرکز نماییم مورد نقد قرار گرفته است. اگر قصد پیشرفت رسیدن به رتبه های بالا در زمینه طراحی وب سایت را داریم پس در شروع هر سال می بایست زمانی را به تولید و ساخت این لیست ها اختصاص دهیم.


در طراحی وب باید بدانید که بر روی چه چیزی تمرکز بکنید تا بتوانید همگام با سرعت پیشرفت آن جلو بروید.
صنعت طراحی سایت با سرعت حیرت آوری در حال پیشرفت و تغییر است و به نظر می آید که هر سال با سرعت بیشتر بیشتر گسترش پیدا خواهد کرد. از 10 طراح وب سایت یا برنامـه نویس بپرسید که امسال چه چیزی بایستی یاد بگیرید آن گاه با 10 جواب مختلف رو به رو خواهید شد.
در این مقاله لیستی از موارد ی که امسال در طراحی وب باید بر روی آن ها تمرکز نماییم مورد تحلیل قرار گرفته است. چنانچه قصد پیشرفت و رسیدن به رتبه های بالا در زمینه طراحی سایت را داریم پس در شروع هر سال بایستی زمانی را به تولید و ساخت این لیست ها اختصاص دهیم.
این لیست با کمک افراد خبره در طراحی سایت تولید و ساخت شده مجموعه ای از مهارت های طراحی وب در سال 2016 است .1. موارد پایه ای را دوباره مورد ارزیابی قرار دهید.
در مسیر پیشرفت و تغییر، هیچ وقت موارد پایه ای را فراموش نکنید. HTML، CSS جاوا اسکریپت ساختار پایه ای وب می باشند . درست فهمیدن به کار بردن آن ها زیاد خیلی مهم است.
کتابخانه ها وسائل های طراحی وب گذرا می باشند ولی فقط مهارت هایی که همیشه در وب باقی میمانند 3 رکن مهم طراحی سایت یعنی : کد (HTML)، سبک (style) و عملکرد با مصرف از اسکریپت های مستقل میباشند.

2. تکنیک های ساختاری

روش قرار گیری اجزا در صفحه نمایش پیوسته در حال تغییر است. پیشرفت های هیجان انگیزی در این زمینه وجود دارد : ماژول ساختاری جعبه انعطاف پذیر و ساختار شبکه ای CSS که سریع در حال رشد تکامل می باشند . این تکنیک ها جهت رابط طراحی و طراحی رسپانسیو زیاد مناسب می باشند .
جعبه انعطاف پذیر (فلکس باکس) یک نوع ساختار است که جهت طراحی رابط کاربر ی سئو شده است.

اگر تازه کار هستید توصیه میکنم ساختار CSS را بیاموزید.

3. طراحی ماژولار

همچنان که سایز صفحه های تمایش تغییر میکنند مفهوم ها ی هم که جهت آن ها طراحی میکنیم تغییر پیدا میکنند. چیزی که ما نیاز داریم بلوک های سازنده محتوا هستند که خودشان را با هر محیطی سازگار میکنند. یادگیری طراحی ماژولار با قطعه های محتوا به عنوان اساس در طراحی سایت به ما در ایجاد محتوایی که با هر شرایطی سازگار است یاری می نماید که این یک مهارت قدرتمند است .
متد Brad Frost کاربر را به جای ساختن صفحات به ایجاد سیسـتم های طراحی تشویق می نماید . Brad Frost در کتاب خود به نام طراحی اتمی درباره اینروش میگوید : "بررسی ها من برای پیدا کردن یک متدولوژی در زمینه سیسـتم های طراحی رابط من را به سمت مطالب الهام آمیز در زمینه ها و صنایع دیگر هدایت کرد. زمینه هایی مثل معماری و طراحی صنعتی سیـستم های ماژولار هوشمندی را برای تولید محصولات پیچیده مانند هواپیما، کشتی برج ها گسترش داده اند."
دستاورد Frost حاوی سیـستم های طراحی تهیه و تولید شده از اتم ها، مولکول ها، اجزاء، الگوها صفحات است .

4. قواعد تایپوگرافی

95 درصد از اطلاعات در وب به صورت نوشتاری هستند . پس زیاد منطقی است که یک طراح وبسایت در زمینه روش نوشتار یا همان تایپوگرافی روش ببیند.
کلمات عناصر ضروری در طراحی سایت میباشند و طراحان وبسایت با کلمات سر کار دارند. گذاشتن کمی برای یادگیری نحوه نوشتار و تأثیر آن بر روی تجربه فرد میتواند تا میزان زیاد ی شما را به جلو ببرد.
تایپوگرافی بهتر باعث لذت بردن خوانندگان یک محتوا می شود و تمام ما بایستی به آن تذکر کنیم.

5. وسائل های نمونه سازی

وسائل های نمونه سازی در طی چند سال قدیم بیان شده سریع در حال پیشرفت گسترش هستند . وسائل هایی مانند InVision، Marvel Principle طراحان را قادر میسازند تا سریع و به راحتی نمونه های دیجیتالی کاملاً تکامل یافته ایجاد نمایند.
چنانچه تمرکز شما بر روی ظاهر (frontend) است ، توانایی طراحی و نمونه سازی وب وبسایت از قالب به حالت نهایی بسیار زیاد مهم ارزشمند است .
این پیشرفت در وسائل ها به این مفهوم است که طراحانی که بر روی طراحی کالاها پیچیده و تعلت ی تمرکز دارند حال ابزرای هستند که میتوانند ایده ها ذهنیت را تبدیل به نمونه ای کامل نمایند که بر روی تعلت کاربر و همچنین انیمیشن زیبا حرکت ها تأکید دارد.
اما داشتن اطلاعات دانش کافی راجع به چیزی که قابل انجام است چیزی که بایستی کدنویسی شود زیاد مهم است. دانش کافی در زمینه طراحی سایت آشنا بودن با شیوه کار وسائل های نمونه سازی دیجیتال موفق یت و به روز بودن شما را تضمین خواهد کرد.

6. قواعد انیمیشن زیبا


​طراحی سایت

درخواست برای وجود کارتون جالب در طراحی ها روز به روز افزایش می یابد. انیمیشن زیبا های ظریف تعلت ات که به بهتر ی مصرف شده باشند میتوانند تمایز بین پروگرام یا وب سایت کامل جذاب یک وبسایت ایستا و غیر بصری باشند.
ارزش درک اصولی که زیربنای انیمیشن هستند مانند زمان بندی دانش فضای ی رو به افزایش است . مطالب خیلی ی جهت یادگیری در این زمینه وجود دارد که بهتر است با کار دیزنی (the work of disney) شروع کنید.
وسائل فرد دی بسیاری وجود دارند که به شما مجوز میدهند تا در طراحی تعلت ی بر روی انیمیشن کار بکنید معرفت این وسائل ها برای طراحان زیاد مفید و یاری کننده خواهد بود. برخی از خیلی مهم ترین این وسائل ها عبارتند از : After Effects، Framer و Atomic
نکته با اهمیت اینجاست که در طراحی سایت باید به اندازه و در محل مناسب از کارتون مصرف کرد در واقع به گفته سوفی پکستون "رابط کاربر ی شما فیلم دیدنی دیزنی نیست !"

7. گرافیک های برداری مقیاس پذیر (SVG)

گرافیک های برداری مقیاس پذیر مدتی است که مورد بحث قرار گرفته و بیان شده اند. فهمیدن و درک این مفهوم ها مهارت زیاد خوب ی است . در مبارزه پیوسته بین تصاویر با کیفیت بالا استرس های در عملکرد وب، تنها مورد جهت لوگوها، آیکون ها تصاویر در وب وجود دارد آن هم گرافیک های برداری مقیاس پذیر یا همان SVG است . این گرافیک ها در صفحه نمایش ها با رزولوشن های مختلف کیفیت خود را از دست نمی دهند به راحتی قابل ویرایش و تغییر هستند .
استفاده از SVG ها ویژگی ها یی دارد : كم شدن سایز فایل ها، بازبینی عملکرد امکان استفاده از انیمیشن زیبا های کوچک و کارآمد. که این موارد از دیدگاه عملکردی بسیار زیاد مفید بهتر هستند . پس اختصاص زمانی جهت یادگیری SVG ها به پیشرفت شما یاری بسیاری خواهد کرد.

8. API ها

API ها میزان ی پیچیسده هستند ولی به این مفهوم نیست که نمی توان کمی بیشتر راجع به آن ها دانست یاد گرفت. همـواره بهتر است با مهارت هایی که حتی میزان ی از حیطه کار فیلد ما خارج می باشند هم آشنا شویم.
مرورگرها API های ی را پیاده سازی کرده اند پس آشنایی با API ها به برنامـه نویسان این امکان را میدهد که وب سایت های مرتب تر تمیـز تری ایجاد کنند.

9. عملکرد

مطمئناً تمام ما زمانی صفحات سنگین و حجیم ایجاد کرده ایم. میدانیم که بایستی خوبتر این کار را انجام میدادیم (seo ) و هم اکنون همیشه بایستی به یادآوری کنیم که به اندازه و سنگینی صفحات و عملکرد آن ها دقت نماییم.
هر چقدر وب را آسان تر نگه داریم جذاب تر خواهد بود !
پس توصیه می شود که زمانی را صرف یادگیری نکات عملکردی نمایید : بصورت فشرده سازی تصاویر، کم اندازه بودن HTML، CSS و جاوا اسکریپت، کاهش افزونه ای سنگین و غیره.
جهان ی وب در حال ستیز کشمکش با تصاویر غول پیکر، زمینه های فیلم دیدنی یی عظیم الجثه و مقادیر رو به افزایش فونت های وب است ! بیایید کمی در جهت كم شدن این موارد گام برداریم و از خود بپرسیم که چطور میتوانم اندازه محتوا را کاهش دهم. به این ترتیب حتی فرد انتان نیز سپاسگزار شما خواهند بود.
10. فناوری های جدید در افقجهان ی وب سریع در حال پیشرفت است و این پیشرفت دائمی باعث نمایان شدن بعضی تکنولوژی های هیجان انگیز در افق شده است. اما اگر چه در حال حاضر این تکنولوژی ها در دسترس ما نیستند ولی با این سرعت پیشرفت احتمالا به زودی در دسترس باشند.
واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، رابط گفتمانی ... تکنولوژی های بسیاری در آینده برای یادگیری وجود دارد. همیشه خوب است که از بقیه جلوتر باشید و میزان ی راجع به این تکنولوژی ها تحقیق و تحقیق نمایید تا ذهنیتی از آن ها داشته باشید.
با تذکر به بیشتر شدن خدمات پیام محور، یکی از بخش هایی که میتوان روی آن تمرکز کرد رابط های پیام محور و فرم های گفتاری رابط کاربر ی (رابط گفتاری) است .دانلود فیلم خارجی The Pack 2015 با
تریلر (پیشنمایش فیلم جذاب ) اضافه شد.ژانر : ترسناک | هیجانی
مدت زمان : ۹۰ دقیقه
زبان : انگلیسی
کیفیت : BluRay 720p
فرمت : MKV
انکودر : nItRo
اندازه : ۵۰۰ مگابایت
محصول : استرالیا
ستارگان : Anna Lise Phillips, Jack Campbell, Katie Moore, Hamish Phillips
کارگردان : Nick Robertson

خلاصه داستان : یک کشاورز و خانواده اش باید برای بقا با گله ای از سگ های وحشی که به خانه رعیتی او هجوم آورده اند، مبارزه کنند و… ————————————
دانلود فیلـم The Pack 2015 با لینک مستقیم

————————————-

دانـلود تریلر (پیشنمایش )

Download

————————————-

اندازه ۷۰۰ مگابایت | کیفیت BluRay 720p فرمت MKV

Download

————————————-تهیه و تولید پاورپوینت مناسب جلسات
جمعه 18 تیر 1395 ساعت 11:34 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )


انجام پایان نامه مدیریت

یکی از کارهایی که مدیران برعهده متخصصین می‌گذارند تهیه و تولید پاورپوینت مناسب جلسات است. این پاورپوینت‌ها خیلی خیلی مهم می باشند زیرا مدیران رفیق دارند ارائه‌هایی تاثیر گذار اقناعی داشته باشند.

کارشناس تهیه و تولید کننده پاورپوینت می‌تواند هر کسی باشد بنا بر هر سلیقه‌ای آن را تهیه و تولید نماید . اما کارشناس ارتباطات یا روابط ‌عمومی‌ تنها بر طبـق سلیقه کار نمی‌کند. او می‌داند که چگونه از وسائل هایش جهت تاثیرگذاری بیشتر استفاده نماید . وسائل ها همان امکاناتی هستند که نرم افزار جهت طراحی در اختیار ما قرار داده است. مانند: فونت، نمایش صفحه، شکل حرکت صفحه اجزایش و…

جهت دانستن این که چطور وسائل ها را به ‌کار بگیریم می بایست برای گزینش هر از عناصر که محکمی‌ داشته باشیم. : «این عنصر را گزینش کردم، چون زیبا ‌تر است» قبول نیست. با اینروش بعد از مدتی جهت مقصود معین بهتریـن عنصر هر وسائل را بدست می‌آوریم و برای ش یک محکم هم خواهیم داشت. جهت مثال شما خواهید دانست که از چه فونت، شماره رنگ‌هایی جهت حروف و زمینه مصرف بکنید که حتی در شرایط نمایش با فیلم دیدنی پروجکشن تاریک نبودن کامل اتاق نوشته‌ها دیده شوند.

این فرآیند در صفحه‌بندی نشریات اتفاق می‌افتد. کم ­کم شما پاورپوینتی طراحی می‌کنید که مخاطب از آن لذت می‌برد گر چه نمی‌داند چرا. در این مطلب و مطالب بعدی با چند درمورد خصوصیات ی متن، حرکت صدا در پاورپوینت آشنا می‌شویم. اما این دلیل ‌ها می‌تواند بنا به هدف نوع مصرف پاورپوینت مفرق باشد. ارائه باقی آنها را به تجربیات شما می‌سپاریم. همچنین فراموش نکنید سلیقه جزئی از کار ما است. پس اگر نکته ای در کار به مزاق مدیر سفارش دهنده خوش نیامد دلیل را بکار ببندید اگر نکته صرفا مربوط به زیبا یی بود با انجام درخواست سفارش دهنده رضایتش را بدست آورید.

چند دلیل در مورد متن پاورپوینت:

به احتمال زیاد می‌دانید که متن پاورپوینت بایستی گویا و خلاصه باشد در هر صفحه از دو تا سه و نهایتا شش سطر تجاوز نکند. دلیل ما در این مورد آن است که:

۱٫ اگر متن پاورپوینت باید گویا واضح باشد، پس فاصله سطرها و شماره فونت حروف می بایست به گونه‌ای باشد که در حالت نمایش برروی پرده فیلم زیبا پروجکشن یا تلویزیون از تمام نقاط اتاق جلسه قابل خواندن باشد. به همین نمی‌توان از فونت‌های کوچکتر از ۲۰ جهت متن ۳۶ جهت تیتر استفاده کرد. خوبتر است به جای بولد کردن، از شماره‌های بیشتر برای بزرگتر شدن متن استفاده کنیم زیرا که بولد شدن در بیشتر مواقع از وضوح حروف می‌کاهد. فاصله سطرها نیز بایستی ۱٫۲۵ یا بیشتر باشد. اما فاصله بین خطوط نمی بایست به قدری باشد که رابطه مطالب قطع شود. به مثالهای زیر توجه بکنید :
الف) متن خوانا و گویا: با شماره فونت ۴۰ برای تیتر ۲۸ برای متن و فاصله سطر ۱٫۵

ب) متن ناخوانا: با شماره فونت ۳۰ برای تیتر ۲۲ برای متن و فاصله سطر کمتر از ۱٫۰

ج) متن گسسته: با فاصله سطر ۳٫۰

۲٫ نکته دیگری که در این مثال‌ها مشاهده می‌کنید انتخاب متن مناسب است. همان‌طور که می‌بینیم آوردن توضیح ات در پاورپوینت و در حالی‌که سخنران در مورد آن حرف می‌کند حشو است. ما از مخاطب انتظار داریم که با تذکر به عناوین بحث در پاورپوینت جریان بحث را گم نکند ذهنش با سازمان بحث آشنا شود و نه آن‌که به خواندن شرح ات مشغول شود. چه بسا خواندن این شرح ات پرسش ‌هایی ایجاد نماید که بیرون از بحث سخنران بوده و طرح آنها رشته کلام را از دست وی خارج نماید . وظیفه پاورپوینت این است که در نگاه خوانده شود مخاطب را به سخنرانی طرفدار نماید .
۳٫ بدیهی است که جهت خوانا بودن هر متنی شرط اصلی خط خوانا است. در متن‌های الکترونیکی امروز هم فونت تعیین کننده خوش خطی است. پس انتخاب برترین فونت تعیین کننده دیده شدن خوانده شدن بهتر از طرف مخاطب است.
برای این منظور باید به هدف متن، خصوصیات ی مخاطب مساله بحث توجه کنیم پس واضح ترین فونت را گزینش کنیم. مثال‌های زیر را ببینید و مد نظر داشته باشید که شماره فونت در هر سه ثابت است:

الف) متن غیر رسمی: فونت B Helal برای تیتر B Homa جهت زیر تیتر

ب) متن رسمی: فونت B Titr برای تیتر و B Mitra برای زیر تیتر

ج) متن ناخوانا: فونت B Arshia جهت تیتر B Elham جهت زیر تیتر

۴٫ رنگ از نکات تعیین کننده در دیده شدن خوانده شدن متن است. انتخاب رنگ تا اندازه زیاد ی سلیقه‌ای است ولی پیش از سلیقه می بایست تذکر داشته باشیم که ترکیب رنگ‌های صفحه ما با مخاطب و مساله بحث تناسب داشته در بدترین شرایط نیز به دیده شدن متن یاری کند. دو شیوه اصلی یکی انتخاب زمینه روشن متن تیره و دیگری زمینه تیره و متن روشن است. در شیوه اول حروف برجسته می‌شوند در دومی‌عمق پیدا می‌کند. هردو این شیوه‌ها مناسب هستند به شرط آن‌که میزان کنتراست بین زمینه نوشته رعایت شود و متن با رنگ مناسب کاملا از زمینه متمایز گردد.
جهت آن‌که بدانیم چه رنگ‌هایی در کنار چشـم نوازتر هستند می بایست کمی‌رنگ شناسی بدانیم و رنگ‌های مکمل، متضاد و درصد ترکیب آنها را بیاموزیم. طرح این مباحث از حوصله این مطلب بیرون است؛ ولی آنچه بیش از تمام می‌تواند به ما یاری کند ترکیب رنگ‌ها در طبیعت است. طبیعت به ما می‌گوید که ترکیب رنگ قرمز و سیاه و یا زرد و سیاه جهت اعلام تهدید است در نتیجه اما اگر چه در ابتدا جالب است ولی در بلند مدت مخاطب را خسته می‌کند. پس احتمال دارد بتوان از آنها برای صفحه شروع مصرف کرد اما جهت متن مهم مناسب به نظر نمی‌رسند. در مقابل ترکیب خورشید و آبی آسمان را بیاد بیاوریم که تاچه اندازه به لذت بردن ما از مناظر منجر می‌شود.

در این باره به مثالهای ملموس تری نیاز داریم:

الف) صفحه شروع با زمینه تیره:

ب) صفحه متن با زمینه روشن:


تا اینجا با چند اصل مهم از خصوصیات ی متن پاورپوینت آشنا شدیم. در ادامه دلیل هایی را درباره حرکت و صدا در پاورپوینت خواهیم داشت.قیمت انواع پرینتر
یکشنبه 6 تیر 1395 ساعت 11:29 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست محمد ترابی | ( نظرات )
قیمت انواع پرینتر بر اساس چندین علت تعیین می گردد که این عوامل عبارتند از:
نوع تکنولوژی چاپ،رنگی یا تک رنگ بودن، قدرت خروجی،سرعت چاپ،نوع کاغذ مصرفی، سایز کاغذ، تک کاره یا چندکاره
انواع تکنولوژی چاپ پرینترجمله است از جوهر افشان ، لیزری سوزنی ریبونی رولی.
پرینترهای جوهر افشان

نمایندگی hp در تهران

نمایندگی اچ پی,نمایندگی hp,نمایندگی hp در تهران


ارزانترین پرینتر ها از نوع جوهر افشان می باشند که از محدوده قیمت 100 هزار تومان شروع می شوند، اما ارزان بودن قیمت خرید این نوع پرینترها بر به صرفه بودن آن نیست زیرا در طی وقت مصرف و خرید مواد مصرفی وکارتریج های زیاد وتعداد کم خروجی این نوع پرینترها باعث می شود که در دراز مدت نرخ نگهداری آنها زیاد مساله ساز باشد. این پرینترها بیشتر برای کارهای گرافیکی و عپتصاویر مصرف می شوند .یکی از بزرگترین معایب این نوع پرینتر ها خشک شدن جوهرکارتریج بعد از حدود یک ماه عدم مصرف از آن است که منجر به تعویض کارتریج می گردد. بهرحال قدیم از قیمت مواد مصرفی، این پرینترها از ارزانترین دستگاههای بازار می باشند .
پرینتر های لیزری

بهتریـن پرینترها از نوع لیزری هستند همین طور گـران قیمت ترین می باشند . پرینترهای لیزری که جهت رنگریزی از پودری بنام تونر مصرف می کنند تمام نوع چاپ را ببهتر ی انجام می دهند دستگاهی ایدآل جهت کارهای متنی استفاده در ادارات و دفاتر اداری هستند وهمین طور با توجه به میزان خروجی بالای این دستگاهها،در دراز مدت بسیار زیاد به صرفه بوده و قیمت تمام شده چاپ بسیار زیاد پایین خواهد بود ، قیمت بالای مواد مصرفی بخصوص کارتریج دستگاههای لیزری رنگی،دلیل گـران بودن این دستگاهها شده است .
پرینترهای سوزنی ریبونی

این پرینترها خیلی تخصصی هستند و صرفا جهت بانکها(چاپ صورتحساب)،دفاتر خدماتی (چاپ فرمهای جهت مانند فیش های آب و برق یا قبض جریمه) مصرف می شوند و برای کارهای خانگی و چاپ عکـس اصلا مناسب نیستند زیرا فقط سوزن و ماتریس بوده وبرای چاپ متون خطی قابل استفاده هستند .
پرینترهای رولی

این نوع پرینترها که در حال منسوخ شدن هستند یک رول گرما ی بجای رنگ وکاغذ هستند در حال حاضر تنها برخی از دستگاههای فکس از این نوع تکنولوژی استفاده می نمایند.
بعد از نوع تکنولوژی چاپ، دیگر موارد از عبارت ، رنگی یا تک رنگ بودن پرینتر، میزان قدرت خروجی،سرعت چاپ،نوع کاغذ مصرفی، سایز کاغذ، تک کاره یا چندکاره می تواند در بین پرینترها باعث متغییر شدن قیمت آنها شود. بعنوان مثال:
پرینترهای رنگی گرانتر از تک رنگ هستند . پرینتر های بزرگتر قوی تر که جهت تعداد بیشتر خروجی در روز ساخـته شده اند گرانتر از پرینترهای کوچکتر هستند . هرچه سرعت چاپ پرینتر بیشتر باشد گرانتر است. پرینتر هایی که از کاغذ بزرگتر مانند A3 مصرف می کنند نسبت به پرینتر های A4 گرانتر می باشند . برخی از پرینتر ها سه کاره و چهار کاره هستند یعنی علاوه بـر چاپ وظایف دیگری انجام می دهند از عبارت : اسکن تصاویر، فتوکپی اسناد ارسال دریافت فکس که بالطبع نسبت به پرینترهای تک کاره از قیمت بالاتری برخوردارند.